Streetview Hagelingerweg 126 Santpoort-Noord

Hagelingerweg 126, 2071 CM Santpoort-Noord

104 m² Bouwjaar 1922 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Hagelingerweg 126 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
394 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hagelingerweg 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hagelingerweg 126

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
212.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

635 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
262 Woningvoorraad
€542.000 Gem. woningwaarde Biezenbuurt
89% Koopwoningen
892 Inwoners per km²

Locatie van Hagelingerweg 126

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Hagelingerweg 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Hagelingerweg 126?

De gemiddelde woningwaarde in Biezenbuurt is €542.000. Dat komt neer op circa €5.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hagelingerweg 126 zich tot de wijk Biezenbuurt?

Hagelingerweg 126 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Biezenbuurt. De buurt telt 262 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hagelingerweg 126?

Hagelingerweg 126 is een woonhuis in Biezenbuurt, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hagelingerweg 126 vergeleken met de buurt?

Hagelingerweg 126 heeft 104 m² woonoppervlakte en 394 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Biezenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hagelingerweg 126 en wat betekent dat?

Hagelingerweg 126 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-11-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hagelingerweg 126?

Hagelingerweg 126 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Biezenbuurt?

De wijk Biezenbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezenbuurt?

Vanuit Hagelingerweg 126 in Biezenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.