Streetview Hagelingerweg 303 Santpoort-Noord

Hagelingerweg 303, 2071 CH Santpoort-Noord

172 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Hagelingerweg 303 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 341 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
341 m²
Inhoud
657 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hagelingerweg 303

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hagelingerweg 303

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
230.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27.9%
CO₂-emissie
47.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

665 Inwoners
285 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
291 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Kerkpadbuurt
91% Koopwoningen
2.142 Inwoners per km²

Locatie van Hagelingerweg 303

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Hagelingerweg 303

Wat is de geschatte woningwaarde van Hagelingerweg 303?

De gemiddelde woningwaarde in Kerkpadbuurt is €554.000. Dat komt neer op circa €3.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hagelingerweg 303 zich tot de wijk Kerkpadbuurt?

Hagelingerweg 303 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Kerkpadbuurt. De buurt telt 291 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.142 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hagelingerweg 303?

Hagelingerweg 303 is een woonhuis in Kerkpadbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hagelingerweg 303 vergeleken met de buurt?

Hagelingerweg 303 heeft 172 m² woonoppervlakte en 657 m³ inhoud. Het perceel is 341 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kerkpadbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hagelingerweg 303 en wat betekent dat?

Hagelingerweg 303 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hagelingerweg 303?

Hagelingerweg 303 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kerkpadbuurt?

De wijk Kerkpadbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkpadbuurt?

Vanuit Hagelingerweg 303 in Kerkpadbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.