Portiekwoning (appartement) Schout van Hanswijkplein 108 's-Hertogenbosch

Schout van Hanswijkplein 108, 5237 WX 's-Hertogenbosch

90 m² Bouwjaar 2003 3 kamers 1 slaapkamers Label B

Schout van Hanswijkplein 108 is een portiekwoning (appartement) in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
276 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schout van Hanswijkplein 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schout van Hanswijkplein 108

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
83.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.96 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2660 Inwoners
1140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1148 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Maasoever
95% Koopwoningen
5.160 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schout van Hanswijkplein 108

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Schout van Hanswijkplein 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Schout van Hanswijkplein 108?

De prijsindicatie voor Schout van Hanswijkplein 108 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasoever is €470.000. Dat komt neer op circa €5.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schout van Hanswijkplein 108 zich tot de wijk Maasoever?

Schout van Hanswijkplein 108 is een portiekwoning (appartement) van 90 m² in de wijk Maasoever. De buurt telt 1.148 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schout van Hanswijkplein 108?

Schout van Hanswijkplein 108 is een portiekwoning (appartement) in Maasoever, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schout van Hanswijkplein 108 vergeleken met de buurt?

Schout van Hanswijkplein 108 heeft 90 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Maasoever ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schout van Hanswijkplein 108 en wat betekent dat?

Schout van Hanswijkplein 108 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schout van Hanswijkplein 108?

Schout van Hanswijkplein 108 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Maasoever?

De wijk Maasoever in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasoever?