Galerijflat (appartement) Maasboulevard 181 's-Hertogenbosch

Maasboulevard 181, 5237 WR 's-Hertogenbosch

77 m² Bouwjaar 1999 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Maasboulevard 181 is een galerijflat (appartement) in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
254 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Maasboulevard 181

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maasboulevard 181

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
100.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2660 Inwoners
1140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1148 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Maasoever
95% Koopwoningen
5.160 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maasboulevard 181

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Maasboulevard 181

Wat is de geschatte woningwaarde van Maasboulevard 181?

De prijsindicatie voor Maasboulevard 181 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasoever is €470.000. Dat komt neer op circa €6.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maasboulevard 181 zich tot de wijk Maasoever?

Maasboulevard 181 is een galerijflat (appartement) van 77 m² in de wijk Maasoever. De buurt telt 1.148 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maasboulevard 181?

Maasboulevard 181 is een galerijflat (appartement) in Maasoever, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maasboulevard 181 vergeleken met de buurt?

Maasboulevard 181 heeft 77 m² woonoppervlakte en 254 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Maasoever ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maasboulevard 181 en wat betekent dat?

Maasboulevard 181 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maasboulevard 181?

Maasboulevard 181 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Maasoever?

De wijk Maasoever in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasoever?

Vanuit Maasboulevard 181 in Maasoever bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.