Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 311 m²
- Inhoud
- 740 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Schout Bigotlaan 2 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 311 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schout Bigotlaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
6.5 kmBioscoop
5.7 kmDe prijsindicatie voor Schout Bigotlaan 2 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasoever is €470.000. Dat komt neer op circa €2.374 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchout Bigotlaan 2 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Maasoever. De buurt telt 1.148 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.160 inwoners per km².
Schout Bigotlaan 2 is een woonhuis in Maasoever, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schout Bigotlaan 2 heeft 198 m² woonoppervlakte en 740 m³ inhoud. Het perceel is 311 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Maasoever ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schout Bigotlaan 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-08-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Schout Bigotlaan 2 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Maasoever in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Schout Bigotlaan 2 in Maasoever bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schout Bigotlaan 2: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5 km.