2-onder-1-kapwoning Schout van der Dussensingel 6 's-Hertogenbosch

Schout van der Dussensingel 6, 5237 TD 's-Hertogenbosch

173 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Schout van der Dussensingel 6 is een 2-onder-1-kapwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 252 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
252 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schout van der Dussensingel 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schout van der Dussensingel 6

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
118.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
61.4%
CO₂-emissie
14.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2660 Inwoners
1140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1148 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Maasoever
95% Koopwoningen
5.160 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schout van der Dussensingel 6

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Schout van der Dussensingel 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Schout van der Dussensingel 6?

De prijsindicatie voor Schout van der Dussensingel 6 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasoever is €470.000. Dat komt neer op circa €2.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schout van der Dussensingel 6 zich tot de wijk Maasoever?

Schout van der Dussensingel 6 is een 2-onder-1-kapwoning van 173 m² in de wijk Maasoever. De buurt telt 1.148 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schout van der Dussensingel 6?

Schout van der Dussensingel 6 is een 2-onder-1-kapwoning in Maasoever, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schout van der Dussensingel 6 vergeleken met de buurt?

Schout van der Dussensingel 6 heeft 173 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 252 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Maasoever ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schout van der Dussensingel 6 en wat betekent dat?

Schout van der Dussensingel 6 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-02-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schout van der Dussensingel 6?

Schout van der Dussensingel 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Maasoever?

De wijk Maasoever in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.