Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 559 m²
- Inhoud
- 750 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Kruisdaalderlaan 7 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 559 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kruisdaalderlaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
6.5 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Maasoever is €470.000. Dat komt neer op circa €2.186 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKruisdaalderlaan 7 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Maasoever. De buurt telt 1.148 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.160 inwoners per km².
Kruisdaalderlaan 7 is een woonhuis in Maasoever, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kruisdaalderlaan 7 heeft 215 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 559 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Maasoever ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kruisdaalderlaan 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kruisdaalderlaan 7 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Maasoever in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kruisdaalderlaan 7 in Maasoever bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kruisdaalderlaan 7: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5 km.