Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 254 m²
- Perceeloppervlakte
- 534 m²
- Kamers
- 7
Dubloenlaan 16 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m², een perceel van 534 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dubloenlaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
6.5 kmBioscoop
5.7 kmDe prijsindicatie voor Dubloenlaan 16 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasoever is €470.000. Dat komt neer op circa €1.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDubloenlaan 16 is een woonhuis van 254 m² in de wijk Maasoever. De buurt telt 1.148 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.160 inwoners per km².
Dubloenlaan 16 is een woonhuis in Maasoever, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dubloenlaan 16 heeft 254 m² woonoppervlakte. Het perceel is 534 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Maasoever ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dubloenlaan 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.17 kg/jaar.
Dubloenlaan 16 heeft 7 kamers.
De wijk Maasoever in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Dubloenlaan 16 in Maasoever bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dubloenlaan 16: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5 km.