Streetview Meester van Goerlestraat 11 's-Hertogenbosch

Meester van Goerlestraat 11, 5237 JG 's-Hertogenbosch

150 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Meester van Goerlestraat 11 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 217 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
538 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meester van Goerlestraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meester van Goerlestraat 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2155 Inwoners
870 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
885 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Het Zilverpark
82% Koopwoningen
6.073 Inwoners per km²

Locatie van Meester van Goerlestraat 11

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Meester van Goerlestraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Meester van Goerlestraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Het Zilverpark is €435.000. Dat komt neer op circa €2.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meester van Goerlestraat 11 zich tot de wijk Het Zilverpark?

Meester van Goerlestraat 11 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Het Zilverpark. De buurt telt 885 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.073 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meester van Goerlestraat 11?

Meester van Goerlestraat 11 is een woonhuis in Het Zilverpark, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meester van Goerlestraat 11 vergeleken met de buurt?

Meester van Goerlestraat 11 heeft 150 m² woonoppervlakte en 538 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Het Zilverpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meester van Goerlestraat 11 en wat betekent dat?

Meester van Goerlestraat 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-03-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meester van Goerlestraat 11?

Meester van Goerlestraat 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Zilverpark?

De wijk Het Zilverpark in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zilverpark?