Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 339 m²
Florencestraat 22 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 339 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Florencestraat 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
5.2 kmBioscoop
4.3 kmDe prijsindicatie voor Florencestraat 22 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in De Italiaanse buurt is €464.000. Dat komt neer op circa €2.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFlorencestraat 22 is een woonhuis van 182 m² in de wijk De Italiaanse buurt. De buurt telt 254 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.279 inwoners per km².
Florencestraat 22 is een woonhuis in De Italiaanse buurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Florencestraat 22 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 339 m². In De Italiaanse buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Italiaanse buurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Florencestraat 22 in De Italiaanse buurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Florencestraat 22: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij De Italiaanse buurt: restaurant (0.8 km), cafe (2.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €500.000 tot €600.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Italiaanse buurt is €464.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.