Streetview Romelaan 16 's-Hertogenbosch

Romelaan 16, 5237 EB 's-Hertogenbosch

145 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Romelaan 16 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 256 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
256 m²
Inhoud
511 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Romelaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Romelaan 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

515 Inwoners
250 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
254 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde De Italiaanse buurt
76% Koopwoningen
1.279 Inwoners per km²

Locatie van Romelaan 16

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Romelaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Romelaan 16?

De prijsindicatie voor Romelaan 16 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in De Italiaanse buurt is €464.000. Dat komt neer op circa €3.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Romelaan 16 zich tot de wijk De Italiaanse buurt?

Romelaan 16 is een woonhuis van 145 m² in de wijk De Italiaanse buurt. De buurt telt 254 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Romelaan 16?

Romelaan 16 is een woonhuis in De Italiaanse buurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Romelaan 16 vergeleken met de buurt?

Romelaan 16 heeft 145 m² woonoppervlakte en 511 m³ inhoud. Het perceel is 256 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Italiaanse buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Romelaan 16 en wat betekent dat?

Romelaan 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-10-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Romelaan 16?

Romelaan 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Italiaanse buurt?

De wijk De Italiaanse buurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Italiaanse buurt?

Vanuit Romelaan 16 in De Italiaanse buurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1 km.