Streetview Goeman Borgesiusstraat 23 's-Hertogenbosch

Goeman Borgesiusstraat 23, 5237 CT 's-Hertogenbosch

132 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Goeman Borgesiusstraat 23 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 229 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
229 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Goeman Borgesiusstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goeman Borgesiusstraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1690 Inwoners
780 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
775 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde De Staatsliedenbuurt
77% Koopwoningen
6.396 Inwoners per km²

Locatie van Goeman Borgesiusstraat 23

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Goeman Borgesiusstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Goeman Borgesiusstraat 23?

De prijsindicatie voor Goeman Borgesiusstraat 23 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in De Staatsliedenbuurt is €356.000. Dat komt neer op circa €2.697 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goeman Borgesiusstraat 23 zich tot de wijk De Staatsliedenbuurt?

Goeman Borgesiusstraat 23 is een woonhuis van 132 m² in de wijk De Staatsliedenbuurt. De buurt telt 775 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.396 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goeman Borgesiusstraat 23?

Goeman Borgesiusstraat 23 is een woonhuis in De Staatsliedenbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Goeman Borgesiusstraat 23 vergeleken met de buurt?

Goeman Borgesiusstraat 23 heeft 132 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 229 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Staatsliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goeman Borgesiusstraat 23 en wat betekent dat?

Goeman Borgesiusstraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goeman Borgesiusstraat 23?

Goeman Borgesiusstraat 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Staatsliedenbuurt?

De wijk De Staatsliedenbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Staatsliedenbuurt?