Eengezinswoning, tussenwoning Klaverstraat 27 's-Hertogenbosch

Klaverstraat 27, 5236 XH 's-Hertogenbosch

91 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Klaverstraat 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 290 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Klaverstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaverstraat 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.05 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1235 Inwoners
515 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
508 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Kom Empel
74% Koopwoningen
2.719 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klaverstraat 27

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Klaverstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverstraat 27?

De prijsindicatie voor Klaverstraat 27 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom Empel is €487.000. Dat komt neer op circa €5.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverstraat 27 zich tot de wijk Kom Empel?

Klaverstraat 27 is een eengezinswoning, tussenwoning van 91 m² in de wijk Kom Empel. De buurt telt 508 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverstraat 27?

Klaverstraat 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kom Empel, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klaverstraat 27 vergeleken met de buurt?

Klaverstraat 27 heeft 91 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Kom Empel ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaverstraat 27 en wat betekent dat?

Klaverstraat 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaverstraat 27?

Klaverstraat 27 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Kom Empel?

De wijk Kom Empel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom Empel?

Vanuit Klaverstraat 27 in Kom Empel bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.