Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 226 m²
- Perceeloppervlakte
- 901 m²
- Inhoud
- 1020 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Kleine Wijken 27 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m², een perceel van 901 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kleine Wijken 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kom Empel is €487.000. Dat komt neer op circa €2.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKleine Wijken 27 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Kom Empel. De buurt telt 508 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.719 inwoners per km².
Kleine Wijken 27 is een woonhuis in Kom Empel, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kleine Wijken 27 heeft 226 m² woonoppervlakte en 1020 m³ inhoud. Het perceel is 901 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kom Empel ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kleine Wijken 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kleine Wijken 27 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Kom Empel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kleine Wijken 27 in Kom Empel bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kleine Wijken 27: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.1 km.