Tussenwoning Berenklauw 83 's-Hertogenbosch

Berenklauw 83, 5236 SC 's-Hertogenbosch

89 m² Bouwjaar 2002 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Berenklauw 83 is een tussenwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 104 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
104 m²
Inhoud
316 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Berenklauw 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berenklauw 83

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2705 Inwoners
1040 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1036 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Empel oost
76% Koopwoningen
2.454 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Berenklauw 83

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Berenklauw 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Berenklauw 83?

De prijsindicatie voor Berenklauw 83 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Empel oost is €458.000. Dat komt neer op circa €5.146 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berenklauw 83 zich tot de wijk Empel oost?

Berenklauw 83 is een tussenwoning van 89 m² in de wijk Empel oost. De buurt telt 1.036 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.454 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berenklauw 83?

Berenklauw 83 is een tussenwoning in Empel oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Berenklauw 83 vergeleken met de buurt?

Berenklauw 83 heeft 89 m² woonoppervlakte en 316 m³ inhoud. Het perceel is 104 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Empel oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berenklauw 83 en wat betekent dat?

Berenklauw 83 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-09-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berenklauw 83?

Berenklauw 83 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Empel oost?

De wijk Empel oost in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Empel oost?

Vanuit Berenklauw 83 in Empel oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 3.2 km.