Streetview Gewande 4 's-Hertogenbosch

Gewande 4, 5236 BG 's-Hertogenbosch

115 m² Bouwjaar 1985

Gewande 4 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en een perceel van 610 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
610 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gewande 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

110 Inwoners
45 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
39 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde De Koornwaard
82% Koopwoningen
34 Inwoners per km²

Locatie van Gewande 4

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Gewande 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Gewande 4?

De gemiddelde woningwaarde in De Koornwaard is €572.000. Dat komt neer op circa €4.974 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gewande 4 zich tot de wijk De Koornwaard?

Gewande 4 is een woonhuis van 115 m² in de wijk De Koornwaard. De buurt telt 39 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 34 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gewande 4?

Gewande 4 is een woonhuis in De Koornwaard, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gewande 4 vergeleken met de buurt?

Gewande 4 heeft 115 m² woonoppervlakte. Het perceel is 610 m². In De Koornwaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Koornwaard?

De wijk De Koornwaard in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Koornwaard?

Vanuit Gewande 4 in De Koornwaard bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Koornwaard?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gewande 4: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 5.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Koornwaard?

Recreatie nabij De Koornwaard: restaurant (0.7 km), cafe (4.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Gewande 4?

Een woningrapport voor Gewande 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Koornwaard. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.