Streetview Gewande 10 's-Hertogenbosch

Gewande 10, 5236 BG 's-Hertogenbosch

319 m² Bouwjaar 2015

Gewande 10 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 319 m² en een perceel van 755 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
319 m²
Perceeloppervlakte
755 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gewande 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

110 Inwoners
45 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
39 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde De Koornwaard
82% Koopwoningen
34 Inwoners per km²

Locatie van Gewande 10

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Gewande 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Gewande 10?

De gemiddelde woningwaarde in De Koornwaard is €572.000. Dat komt neer op circa €1.793 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gewande 10 zich tot de wijk De Koornwaard?

Gewande 10 is een woonhuis van 319 m² in de wijk De Koornwaard. De buurt telt 39 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 34 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gewande 10?

Gewande 10 is een woonhuis in De Koornwaard, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gewande 10 vergeleken met de buurt?

Gewande 10 heeft 319 m² woonoppervlakte. Het perceel is 755 m². In De Koornwaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Koornwaard?

De wijk De Koornwaard in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Koornwaard?

Vanuit Gewande 10 in De Koornwaard bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Koornwaard?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gewande 10: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 5.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Koornwaard?

Recreatie nabij De Koornwaard: restaurant (0.7 km), cafe (4.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Gewande 10?

Een woningrapport voor Gewande 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Koornwaard. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2015, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.