Streetview Deken Pompenstraat 41 's-Hertogenbosch

Deken Pompenstraat 41, 5236 BA 's-Hertogenbosch

430 m² Bouwjaar 1985

Deken Pompenstraat 41 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 430 m² en een perceel van 1070 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
430 m²
Perceeloppervlakte
1070 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Deken Pompenstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1235 Inwoners
515 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
508 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Kom Empel
74% Koopwoningen
2.719 Inwoners per km²

Locatie van Deken Pompenstraat 41

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Deken Pompenstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Deken Pompenstraat 41?

De gemiddelde woningwaarde in Kom Empel is €487.000. Dat komt neer op circa €1.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deken Pompenstraat 41 zich tot de wijk Kom Empel?

Deken Pompenstraat 41 is een woonhuis van 430 m² in de wijk Kom Empel. De buurt telt 508 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deken Pompenstraat 41?

Deken Pompenstraat 41 is een woonhuis in Kom Empel, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Deken Pompenstraat 41 vergeleken met de buurt?

Deken Pompenstraat 41 heeft 430 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1070 m². In Kom Empel ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kom Empel?

De wijk Kom Empel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom Empel?

Vanuit Deken Pompenstraat 41 in Kom Empel bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kom Empel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Deken Pompenstraat 41: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kom Empel?

Recreatie nabij Kom Empel: restaurant (0.2 km), cafe (3.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Deken Pompenstraat 41?