Portiekflat Statenkwartier 40 's-Hertogenbosch

Statenkwartier 40, 5235 KK 's-Hertogenbosch

70 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Statenkwartier 40 is een portiekflat in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
217 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Statenkwartier 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Statenkwartier 40

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
111.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2345 Inwoners
1240 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1223 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Maasdal
42% Koopwoningen
7.194 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Statenkwartier 40

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Statenkwartier 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Statenkwartier 40?

De prijsindicatie voor Statenkwartier 40 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasdal is €308.000. Dat komt neer op circa €4.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Statenkwartier 40 zich tot de wijk Maasdal?

Statenkwartier 40 is een portiekflat van 70 m² in de wijk Maasdal. De buurt telt 1.223 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Statenkwartier 40?

Statenkwartier 40 is een portiekflat in Maasdal, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Statenkwartier 40 vergeleken met de buurt?

Statenkwartier 40 heeft 70 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Maasdal ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Statenkwartier 40 en wat betekent dat?

Statenkwartier 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Statenkwartier 40?

Statenkwartier 40 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Maasdal?

De wijk Maasdal in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasdal?

Vanuit Statenkwartier 40 in Maasdal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2 km.