Geschakelde woning Hazenburgstede 7 's-Hertogenbosch

Hazenburgstede 7, 5235 HR 's-Hertogenbosch

142 m² Bouwjaar 1986 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Hazenburgstede 7 is een geschakelde woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 185 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hazenburgstede 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazenburgstede 7

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.9%
CO₂-emissie
28.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2345 Inwoners
1240 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1223 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Maasdal
42% Koopwoningen
7.194 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hazenburgstede 7

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Hazenburgstede 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazenburgstede 7?

De prijsindicatie voor Hazenburgstede 7 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasdal is €308.000. Dat komt neer op circa €2.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazenburgstede 7 zich tot de wijk Maasdal?

Hazenburgstede 7 is een geschakelde woning van 142 m² in de wijk Maasdal. De buurt telt 1.223 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazenburgstede 7?

Hazenburgstede 7 is een geschakelde woning in Maasdal, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hazenburgstede 7 vergeleken met de buurt?

Hazenburgstede 7 heeft 142 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Maasdal ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazenburgstede 7 en wat betekent dat?

Hazenburgstede 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazenburgstede 7?

Hazenburgstede 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Maasdal?

De wijk Maasdal in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasdal?

Vanuit Hazenburgstede 7 in Maasdal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2 km.