Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 281 m²
Geerke 10 is een appartement in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Geerke 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
5.4 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Maasdal is €308.000. Dat komt neer op circa €1.096 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeerke 10 is een appartement van 281 m² in de wijk Maasdal. De buurt telt 1.223 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.194 inwoners per km².
Geerke 10 is een appartement in Maasdal, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Geerke 10 heeft 281 m² woonoppervlakte. In Maasdal ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Maasdal in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Geerke 10 in Maasdal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Geerke 10: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Maasdal: restaurant (0.5 km), cafe (2.9 km).
Een woningrapport voor Geerke 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Maasdal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.