Streetview Haalderen 18 's-Hertogenbosch

Haalderen 18, 5235 ER 's-Hertogenbosch

127 m² Label A

Haalderen 18 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 198 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
198 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Haalderen 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haalderen 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1345 Inwoners
640 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
630 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Lokeren
73% Koopwoningen
6.951 Inwoners per km²

Locatie van Haalderen 18

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Haalderen 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Haalderen 18?

De gemiddelde woningwaarde in Lokeren is €324.000. Dat komt neer op circa €2.551 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haalderen 18 zich tot de wijk Lokeren?

Haalderen 18 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Lokeren. De buurt telt 630 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.951 inwoners per km².

Hoe groot is Haalderen 18 vergeleken met de buurt?

Haalderen 18 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 198 m². In Lokeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haalderen 18 en wat betekent dat?

Haalderen 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lokeren?

De wijk Lokeren in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lokeren?

Vanuit Haalderen 18 in Lokeren bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lokeren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haalderen 18: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lokeren?

Recreatie nabij Lokeren: restaurant (0.5 km), cafe (3.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Haalderen 18?

Een woningrapport voor Haalderen 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lokeren. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.