Streetview Lokeren 118 's-Hertogenbosch

Lokeren 118, 5235 DH 's-Hertogenbosch

91 m² Bouwjaar 1980

Lokeren 118 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en een perceel van 170 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
170 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lokeren 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1345 Inwoners
640 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
630 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Lokeren
73% Koopwoningen
6.951 Inwoners per km²

Locatie van Lokeren 118

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Lokeren 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Lokeren 118?

De gemiddelde woningwaarde in Lokeren is €324.000. Dat komt neer op circa €3.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lokeren 118 zich tot de wijk Lokeren?

Lokeren 118 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Lokeren. De buurt telt 630 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.951 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lokeren 118?

Lokeren 118 is een woonhuis in Lokeren, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lokeren 118 vergeleken met de buurt?

Lokeren 118 heeft 91 m² woonoppervlakte. Het perceel is 170 m². In Lokeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lokeren?

De wijk Lokeren in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lokeren?

Vanuit Lokeren 118 in Lokeren bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lokeren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lokeren 118: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lokeren?

Recreatie nabij Lokeren: restaurant (0.5 km), cafe (3.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Lokeren 118?

Een woningrapport voor Lokeren 118 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lokeren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.