Streetview Lokeren 127 's-Hertogenbosch

Lokeren 127, 5235 DC 's-Hertogenbosch

125 m² Bouwjaar 1980 Label A

Lokeren 127 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en een perceel van 167 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
167 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lokeren 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lokeren 127

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1345 Inwoners
640 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
630 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Lokeren
73% Koopwoningen
6.951 Inwoners per km²

Locatie van Lokeren 127

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Lokeren 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Lokeren 127?

De gemiddelde woningwaarde in Lokeren is €324.000. Dat komt neer op circa €2.592 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lokeren 127 zich tot de wijk Lokeren?

Lokeren 127 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Lokeren. De buurt telt 630 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.951 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lokeren 127?

Lokeren 127 is een woonhuis in Lokeren, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lokeren 127 vergeleken met de buurt?

Lokeren 127 heeft 125 m² woonoppervlakte. Het perceel is 167 m². In Lokeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lokeren 127 en wat betekent dat?

Lokeren 127 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lokeren?

De wijk Lokeren in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lokeren?

Vanuit Lokeren 127 in Lokeren bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lokeren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lokeren 127: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.8 km.