Eengezinswoning, tussenwoning Reinekeshof 19 's-Hertogenbosch

Reinekeshof 19, 5235 CV 's-Hertogenbosch

123 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Reinekeshof 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Reinekeshof 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reinekeshof 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.8%
CO₂-emissie
22.76 kg/m²

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1075 Inwoners
500 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
504 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Abdijenbuurt
68% Koopwoningen
1.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reinekeshof 19

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Reinekeshof 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Reinekeshof 19?

De prijsindicatie voor Reinekeshof 19 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Abdijenbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €3.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reinekeshof 19 zich tot de wijk Abdijenbuurt?

Reinekeshof 19 is een eengezinswoning, tussenwoning van 123 m² in de wijk Abdijenbuurt. De buurt telt 504 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reinekeshof 19?

Reinekeshof 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Abdijenbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Reinekeshof 19 vergeleken met de buurt?

Reinekeshof 19 heeft 123 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Abdijenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reinekeshof 19 en wat betekent dat?

Reinekeshof 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reinekeshof 19?

Reinekeshof 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Abdijenbuurt?

De wijk Abdijenbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Abdijenbuurt?

Vanuit Reinekeshof 19 in Abdijenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.