Vrijstaande woning (semi-bungalow) Kloosterlaan 57 's-Hertogenbosch

Kloosterlaan 57, 5235 BB 's-Hertogenbosch

192 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Kloosterlaan 57 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 413 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
413 m²
Inhoud
664 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kloosterlaan 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloosterlaan 57

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Tuin
Ja (78.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1075 Inwoners
500 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
504 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Abdijenbuurt
68% Koopwoningen
1.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kloosterlaan 57

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Kloosterlaan 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterlaan 57?

De prijsindicatie voor Kloosterlaan 57 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Abdijenbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €1.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterlaan 57 zich tot de wijk Abdijenbuurt?

Kloosterlaan 57 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) van 192 m² in de wijk Abdijenbuurt. De buurt telt 504 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterlaan 57?

Kloosterlaan 57 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in Abdijenbuurt, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kloosterlaan 57 vergeleken met de buurt?

Kloosterlaan 57 heeft 192 m² woonoppervlakte en 664 m³ inhoud. Het perceel is 413 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Abdijenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloosterlaan 57 en wat betekent dat?

Kloosterlaan 57 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloosterlaan 57?

Kloosterlaan 57 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Abdijenbuurt?

De wijk Abdijenbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Abdijenbuurt?

Vanuit Kloosterlaan 57 in Abdijenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.