Streetview Empelsedijk 19 A 's-Hertogenbosch

Empelsedijk 19 A, 5235 AD 's-Hertogenbosch

121 m² Bouwjaar 1915

Empelsedijk 19 A is een woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €780.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
121 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Empelsedijk 19 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

100 Inwoners
35 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
37 Woningvoorraad
€780.000 Gem. woningwaarde Oud Empel
89% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Empelsedijk 19 A

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Empelsedijk 19 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Empelsedijk 19 A?

De gemiddelde woningwaarde in Oud Empel is €780.000. Dat komt neer op circa €6.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Empelsedijk 19 A zich tot de wijk Oud Empel?

Empelsedijk 19 A is een woning van 121 m² in de wijk Oud Empel. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Empelsedijk 19 A?

Empelsedijk 19 A is een woning in Oud Empel, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Empelsedijk 19 A vergeleken met de buurt?

Empelsedijk 19 A heeft 121 m² woonoppervlakte. In Oud Empel ligt de gemiddelde woningwaarde op €780.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oud Empel?

De wijk Oud Empel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €780.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Empel?

Vanuit Empelsedijk 19 A in Oud Empel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud Empel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Empelsedijk 19 A: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 4.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oud Empel?

Recreatie nabij Oud Empel: restaurant (0.3 km), cafe (4.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Empelsedijk 19 A?

Een woningrapport voor Empelsedijk 19 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oud Empel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1915, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.