Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Inhoud
- 404 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Larenweg 91 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Larenweg 91
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3 kmBibliotheek
5.3 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor Larenweg 91 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasvallei is €385.000. Dat komt neer op circa €3.208 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLarenweg 91 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Maasvallei. De buurt telt 989 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.687 inwoners per km².
Larenweg 91 is een woonhuis in Maasvallei, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Larenweg 91 heeft 120 m² woonoppervlakte en 404 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Maasvallei ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Larenweg 91 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-08-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Larenweg 91 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Maasvallei in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Larenweg 91 in Maasvallei bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Larenweg 91: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.8 km.
Recreatie nabij Maasvallei: restaurant (0.4 km), cafe (3 km).
De prijsindicatie ligt rond €255.000 tot €305.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Maasvallei is €385.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Larenweg 91 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Maasvallei. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen