Eengezinswoning, tussenwoning Zesde Donk 47 's-Hertogenbosch

Zesde Donk 47, 5233 XA 's-Hertogenbosch

82 m² Bouwjaar 1975 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Zesde Donk 47 is een eengezinswoning, tussenwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 137 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zesde Donk 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zesde Donk 47

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.2 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1900 Inwoners
860 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
854 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde De Donk
37% Koopwoningen
3.316 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zesde Donk 47

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Zesde Donk 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Zesde Donk 47?

De prijsindicatie voor Zesde Donk 47 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in De Donk is €327.000. Dat komt neer op circa €3.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zesde Donk 47 zich tot de wijk De Donk?

Zesde Donk 47 is een eengezinswoning, tussenwoning van 82 m² in de wijk De Donk. De buurt telt 854 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zesde Donk 47?

Zesde Donk 47 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Donk, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zesde Donk 47 vergeleken met de buurt?

Zesde Donk 47 heeft 82 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Donk ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zesde Donk 47 en wat betekent dat?

Zesde Donk 47 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zesde Donk 47?

Zesde Donk 47 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in De Donk?

De wijk De Donk in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Donk?

Vanuit Zesde Donk 47 in De Donk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.