Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 425 m²
- Inhoud
- 596 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Zesde Rompert 57 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 425 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zesde Rompert 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Rompert is €333.000. Dat komt neer op circa €2.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZesde Rompert 57 is een woonhuis van 158 m² in de wijk De Rompert. De buurt telt 1.171 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.330 inwoners per km².
Zesde Rompert 57 is een woonhuis in De Rompert, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Zesde Rompert 57 heeft 158 m² woonoppervlakte en 596 m³ inhoud. Het perceel is 425 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Rompert ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zesde Rompert 57 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Zesde Rompert 57 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk De Rompert in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zesde Rompert 57 in De Rompert bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zesde Rompert 57: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.2 km.