Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 312 m²
- Inhoud
- 636 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Vijfde Rompert 29 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 312 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vijfde Rompert 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Vijfde Rompert 29 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in De Rompert is €333.000. Dat komt neer op circa €1.881 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVijfde Rompert 29 is een woonhuis van 177 m² in de wijk De Rompert. De buurt telt 1.171 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.330 inwoners per km².
Vijfde Rompert 29 is een woonhuis in De Rompert, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vijfde Rompert 29 heeft 177 m² woonoppervlakte en 636 m³ inhoud. Het perceel is 312 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Rompert ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vijfde Rompert 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vijfde Rompert 29 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Rompert in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Vijfde Rompert 29 in De Rompert bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vijfde Rompert 29: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.2 km.