Villa, 2-onder-1-kapwoning Honingklaverstraat 11 's-Hertogenbosch

Honingklaverstraat 11, 5232 KH 's-Hertogenbosch

209 m² Bouwjaar 2013 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Honingklaverstraat 11 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 310 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Villa, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.055.000 tot €1.305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Honingklaverstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Honingklaverstraat 11

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
90.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
70.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51.3%
CO₂-emissie
12.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (104.0 m²)

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1420 Inwoners
515 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
516 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde De Herven
91% Koopwoningen
2.804 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Honingklaverstraat 11

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Honingklaverstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Honingklaverstraat 11?

De prijsindicatie voor Honingklaverstraat 11 ligt rond €1.055.000 tot €1.305.000. De gemiddelde woningwaarde in De Herven is €708.000. Dat komt neer op circa €3.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Honingklaverstraat 11 zich tot de wijk De Herven?

Honingklaverstraat 11 is een villa, 2-onder-1-kapwoning van 209 m² in de wijk De Herven. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Honingklaverstraat 11?

Honingklaverstraat 11 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in De Herven, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Honingklaverstraat 11 vergeleken met de buurt?

Honingklaverstraat 11 heeft 209 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In De Herven ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Honingklaverstraat 11 en wat betekent dat?

Honingklaverstraat 11 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Honingklaverstraat 11?

Honingklaverstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 104 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Herven?

De wijk De Herven in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Herven?

Vanuit Honingklaverstraat 11 in De Herven bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.