Streetview Weidekruidlaan 88 's-Hertogenbosch

Weidekruidlaan 88, 5232 KC 's-Hertogenbosch

169 m² Bouwjaar 2020 11 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Weidekruidlaan 88 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 188 m² en 11 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
608 m³
Kamers
11
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Weidekruidlaan 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weidekruidlaan 88

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
74.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
27.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.9%
CO₂-emissie
5.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1420 Inwoners
515 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
516 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde De Herven
91% Koopwoningen
2.804 Inwoners per km²

Locatie van Weidekruidlaan 88

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Weidekruidlaan 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Weidekruidlaan 88?

De gemiddelde woningwaarde in De Herven is €708.000. Dat komt neer op circa €4.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weidekruidlaan 88 zich tot de wijk De Herven?

Weidekruidlaan 88 is een woonhuis van 169 m² in de wijk De Herven. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weidekruidlaan 88?

Weidekruidlaan 88 is een woonhuis in De Herven, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Weidekruidlaan 88 vergeleken met de buurt?

Weidekruidlaan 88 heeft 169 m² woonoppervlakte en 608 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In De Herven ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weidekruidlaan 88 en wat betekent dat?

Weidekruidlaan 88 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-05-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weidekruidlaan 88?

Weidekruidlaan 88 heeft 11 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Herven?

De wijk De Herven in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Herven?

Vanuit Weidekruidlaan 88 in De Herven bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.