Streetview Tweede Herven 14 's-Hertogenbosch

Tweede Herven 14, 5232 JP 's-Hertogenbosch

235 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Tweede Herven 14 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 428 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
428 m²
Inhoud
779 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tweede Herven 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Herven 14

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.5%
CO₂-emissie
33.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1420 Inwoners
515 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
516 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde De Herven
91% Koopwoningen
2.804 Inwoners per km²

Locatie van Tweede Herven 14

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Tweede Herven 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Herven 14?

De gemiddelde woningwaarde in De Herven is €708.000. Dat komt neer op circa €3.013 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Herven 14 zich tot de wijk De Herven?

Tweede Herven 14 is een woonhuis van 235 m² in de wijk De Herven. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Herven 14?

Tweede Herven 14 is een woonhuis in De Herven, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tweede Herven 14 vergeleken met de buurt?

Tweede Herven 14 heeft 235 m² woonoppervlakte en 779 m³ inhoud. Het perceel is 428 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In De Herven ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Herven 14 en wat betekent dat?

Tweede Herven 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-04-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Herven 14?

Tweede Herven 14 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Herven?

De wijk De Herven in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Herven?

Vanuit Tweede Herven 14 in De Herven bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.