Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 314 m²
Tweede Hervendreef 60 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 314 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tweede Hervendreef 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Tweede Hervendreef 60 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in De Herven is €708.000. Dat komt neer op circa €3.078 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTweede Hervendreef 60 is een woonhuis van 230 m² in de wijk De Herven. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.804 inwoners per km².
Tweede Hervendreef 60 is een woonhuis in De Herven, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Tweede Hervendreef 60 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 314 m². In De Herven ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Herven in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Tweede Hervendreef 60 in De Herven bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tweede Hervendreef 60: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij De Herven: restaurant (0.9 km), cafe (1.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €440.000 tot €490.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Herven is €708.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.