Streetview Ertveldweg 26 's-Hertogenbosch

Ertveldweg 26, 5231 XB 's-Hertogenbosch

127 m² Bouwjaar 1960 Label G

Ertveldweg 26 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 553 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
553 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ertveldweg 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ertveldweg 26

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
299.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
398.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
72.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

255 Inwoners
155 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
120 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Ertveld
67% Koopwoningen
243 Inwoners per km²

Locatie van Ertveldweg 26

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Ertveldweg 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Ertveldweg 26?

De gemiddelde woningwaarde in Ertveld is €387.000. Dat komt neer op circa €3.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ertveldweg 26 zich tot de wijk Ertveld?

Ertveldweg 26 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Ertveld. De buurt telt 120 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ertveldweg 26?

Ertveldweg 26 is een woonhuis in Ertveld, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ertveldweg 26 vergeleken met de buurt?

Ertveldweg 26 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 553 m². In Ertveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ertveldweg 26 en wat betekent dat?

Ertveldweg 26 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-10-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 72.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ertveld?

De wijk Ertveld in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ertveld?

Vanuit Ertveldweg 26 in Ertveld bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ertveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ertveldweg 26: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2 km.