Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Inhoud
- 210 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Het Klokkediep 101 is een appartement in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Klokkediep 101
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Sprookjesbuurt is €238.000. Dat komt neer op circa €3.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Klokkediep 101 is een appartement van 61 m² in de wijk De Sprookjesbuurt. De buurt telt 768 woningen. Daarvan is 4% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.815 inwoners per km².
Het Klokkediep 101 is een appartement in De Sprookjesbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Het Klokkediep 101 heeft 61 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In De Sprookjesbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Het Klokkediep 101 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Het Klokkediep 101 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk De Sprookjesbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 4% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Het Klokkediep 101 in De Sprookjesbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Het Klokkediep 101: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.5 km.