Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 310 m²
St. Willibrordusstraat 57 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 310 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor St. Willibrordusstraat 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Orthen west is €367.000. Dat komt neer op circa €1.184 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSt. Willibrordusstraat 57 is een woonhuis van 310 m² in de wijk Orthen west. De buurt telt 363 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.480 inwoners per km².
St. Willibrordusstraat 57 is een woonhuis in Orthen west, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
St. Willibrordusstraat 57 heeft 310 m² woonoppervlakte. In Orthen west ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Orthen west in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit St. Willibrordusstraat 57 in Orthen west bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van St. Willibrordusstraat 57: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Orthen west: restaurant (0.3 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor St. Willibrordusstraat 57 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Orthen west. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.