Streetview Vierde Hambaken 13 's-Hertogenbosch

Vierde Hambaken 13, 5231 TV 's-Hertogenbosch

166 m² Bouwjaar 1971 6 kamers Label C

Vierde Hambaken 13 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 110 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vierde Hambaken 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vierde Hambaken 13

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1270 Inwoners
580 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
554 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde De Hambaken
31% Koopwoningen
6.283 Inwoners per km²

Locatie van Vierde Hambaken 13

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Vierde Hambaken 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierde Hambaken 13?

De prijsindicatie voor Vierde Hambaken 13 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hambaken is €266.000. Dat komt neer op circa €1.602 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierde Hambaken 13 zich tot de wijk De Hambaken?

Vierde Hambaken 13 is een woonhuis van 166 m² in de wijk De Hambaken. De buurt telt 554 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.283 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierde Hambaken 13?

Vierde Hambaken 13 is een woonhuis in De Hambaken, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vierde Hambaken 13 vergeleken met de buurt?

Vierde Hambaken 13 heeft 166 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Hambaken ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vierde Hambaken 13 en wat betekent dat?

Vierde Hambaken 13 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Vierde Hambaken 13?

Vierde Hambaken 13 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Hambaken?

De wijk De Hambaken in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hambaken?

Vanuit Vierde Hambaken 13 in De Hambaken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.