Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Inhoud
- 395 m³
- Kamers
- 6
Pastoor Schutjesstraat 15 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 152 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor Schutjesstraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Orthen is €358.000. Dat komt neer op circa €2.486 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor Schutjesstraat 15 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Orthen. De buurt telt 766 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.124 inwoners per km².
Pastoor Schutjesstraat 15 is een woonhuis in Orthen, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pastoor Schutjesstraat 15 heeft 144 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Orthen ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pastoor Schutjesstraat 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.27 kg/jaar.
Pastoor Schutjesstraat 15 heeft 6 kamers.
De wijk Orthen in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Pastoor Schutjesstraat 15 in Orthen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor Schutjesstraat 15: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.