Streetview Ketsheuvel 14 's-Hertogenbosch

Ketsheuvel 14, 5231 PT 's-Hertogenbosch

150 m² Bouwjaar 1921 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ketsheuvel 14 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 254 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
549 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ketsheuvel 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ketsheuvel 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.2%
CO₂-emissie
22.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1580 Inwoners
765 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
766 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Orthen
61% Koopwoningen
3.124 Inwoners per km²

Locatie van Ketsheuvel 14

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Ketsheuvel 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Ketsheuvel 14?

De gemiddelde woningwaarde in Orthen is €358.000. Dat komt neer op circa €2.387 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ketsheuvel 14 zich tot de wijk Orthen?

Ketsheuvel 14 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Orthen. De buurt telt 766 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.124 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ketsheuvel 14?

Ketsheuvel 14 is een woonhuis in Orthen, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ketsheuvel 14 vergeleken met de buurt?

Ketsheuvel 14 heeft 150 m² woonoppervlakte en 549 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Orthen ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ketsheuvel 14 en wat betekent dat?

Ketsheuvel 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ketsheuvel 14?

Ketsheuvel 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Orthen?

De wijk Orthen in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orthen?

Vanuit Ketsheuvel 14 in Orthen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.