Streetview Schanswetering 16 's-Hertogenbosch

Schanswetering 16, 5231 ND 's-Hertogenbosch

113 m² Bouwjaar 1962 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Schanswetering 16 is een appartement in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
113 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Schanswetering 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schanswetering 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1580 Inwoners
765 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
766 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Orthen
61% Koopwoningen
3.124 Inwoners per km²

Locatie van Schanswetering 16

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Schanswetering 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Schanswetering 16?

De gemiddelde woningwaarde in Orthen is €358.000. Dat komt neer op circa €3.168 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schanswetering 16 zich tot de wijk Orthen?

Schanswetering 16 is een appartement van 113 m² in de wijk Orthen. De buurt telt 766 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.124 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schanswetering 16?

Schanswetering 16 is een appartement in Orthen, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schanswetering 16 vergeleken met de buurt?

Schanswetering 16 heeft 113 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Orthen ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schanswetering 16 en wat betekent dat?

Schanswetering 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schanswetering 16?

Schanswetering 16 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Orthen?

De wijk Orthen in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orthen?

Vanuit Schanswetering 16 in Orthen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.