Streetview Herven 18 's-Hertogenbosch

Herven 18, 5231 LB 's-Hertogenbosch

178 m² Bouwjaar 1993

Herven 18 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 914 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
914 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Herven 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1580 Inwoners
765 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
766 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Orthen
61% Koopwoningen
3.124 Inwoners per km²

Locatie van Herven 18

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Herven 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Herven 18?

De gemiddelde woningwaarde in Orthen is €358.000. Dat komt neer op circa €2.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herven 18 zich tot de wijk Orthen?

Herven 18 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Orthen. De buurt telt 766 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.124 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herven 18?

Herven 18 is een woonhuis in Orthen, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Herven 18 vergeleken met de buurt?

Herven 18 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 914 m². In Orthen ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Orthen?

De wijk Orthen in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Orthen?

Vanuit Herven 18 in Orthen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Orthen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Herven 18: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Orthen?

Recreatie nabij Orthen: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Herven 18?

Een woningrapport voor Herven 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Orthen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.