Streetview Jan Palachstraat 5 's-Hertogenbosch

Jan Palachstraat 5, 5231 HW 's-Hertogenbosch

123 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Jan Palachstraat 5 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 132 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
402 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan Palachstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Palachstraat 5

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1175 Inwoners
490 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
493 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde De Edelstenenbuurt
35% Koopwoningen
4.796 Inwoners per km²

Locatie van Jan Palachstraat 5

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Jan Palachstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Palachstraat 5?

De prijsindicatie voor Jan Palachstraat 5 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in De Edelstenenbuurt is €253.000. Dat komt neer op circa €2.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Palachstraat 5 zich tot de wijk De Edelstenenbuurt?

Jan Palachstraat 5 is een woonhuis van 123 m² in de wijk De Edelstenenbuurt. De buurt telt 493 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.796 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Palachstraat 5?

Jan Palachstraat 5 is een woonhuis in De Edelstenenbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jan Palachstraat 5 vergeleken met de buurt?

Jan Palachstraat 5 heeft 123 m² woonoppervlakte en 402 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Palachstraat 5 en wat betekent dat?

Jan Palachstraat 5 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Jan Palachstraat 5?

Jan Palachstraat 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Edelstenenbuurt?

De wijk De Edelstenenbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Edelstenenbuurt?

Vanuit Jan Palachstraat 5 in De Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.