Tussenwoning Rompertsebaan 45 's-Hertogenbosch

Rompertsebaan 45, 5231 GT 's-Hertogenbosch

104 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Rompertsebaan 45 is een tussenwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 159 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
368 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rompertsebaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rompertsebaan 45

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2130 Inwoners
1190 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1016 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde De Buitenpepers
59% Koopwoningen
4.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rompertsebaan 45

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Rompertsebaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Rompertsebaan 45?

De prijsindicatie voor Rompertsebaan 45 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in De Buitenpepers is €352.000. Dat komt neer op circa €3.385 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rompertsebaan 45 zich tot de wijk De Buitenpepers?

Rompertsebaan 45 is een tussenwoning van 104 m² in de wijk De Buitenpepers. De buurt telt 1.016 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rompertsebaan 45?

Rompertsebaan 45 is een tussenwoning in De Buitenpepers, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rompertsebaan 45 vergeleken met de buurt?

Rompertsebaan 45 heeft 104 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In De Buitenpepers ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rompertsebaan 45 en wat betekent dat?

Rompertsebaan 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rompertsebaan 45?

Rompertsebaan 45 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Buitenpepers?

De wijk De Buitenpepers in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Buitenpepers?

Vanuit Rompertsebaan 45 in De Buitenpepers bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.3 km.