Streetview Het Wielsem 33 's-Hertogenbosch

Het Wielsem 33, 5231 BV 's-Hertogenbosch

123 m² Bouwjaar 1994 7 kamers 3 slaapkamers Label B

Het Wielsem 33 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 214 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Het Wielsem 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Wielsem 33

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1670 Inwoners
785 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
768 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde De Sprookjesbuurt
4% Koopwoningen
6.815 Inwoners per km²

Locatie van Het Wielsem 33

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Het Wielsem 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Wielsem 33?

De prijsindicatie voor Het Wielsem 33 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in De Sprookjesbuurt is €238.000. Dat komt neer op circa €1.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Wielsem 33 zich tot de wijk De Sprookjesbuurt?

Het Wielsem 33 is een woonhuis van 123 m² in de wijk De Sprookjesbuurt. De buurt telt 768 woningen. Daarvan is 4% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.815 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Wielsem 33?

Het Wielsem 33 is een woonhuis in De Sprookjesbuurt, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Het Wielsem 33 vergeleken met de buurt?

Het Wielsem 33 heeft 123 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Sprookjesbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Wielsem 33 en wat betekent dat?

Het Wielsem 33 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-03-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Wielsem 33?

Het Wielsem 33 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Sprookjesbuurt?

De wijk De Sprookjesbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 4% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Sprookjesbuurt?

Vanuit Het Wielsem 33 in De Sprookjesbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.