Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
Derde Buitenpepers 21 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 177 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Derde Buitenpepers 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Derde Buitenpepers 21 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in De Buitenpepers is €352.000. Dat komt neer op circa €2.496 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDerde Buitenpepers 21 is een woonhuis van 141 m² in de wijk De Buitenpepers. De buurt telt 1.016 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.914 inwoners per km².
Derde Buitenpepers 21 is een woonhuis in De Buitenpepers, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Derde Buitenpepers 21 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 177 m². In De Buitenpepers ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Derde Buitenpepers 21 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-01-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Buitenpepers in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Derde Buitenpepers 21 in De Buitenpepers bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Derde Buitenpepers 21: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.