Streetview Vierde Buitenpepers 22 's-Hertogenbosch

Vierde Buitenpepers 22, 5231 AL 's-Hertogenbosch

145 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Vierde Buitenpepers 22 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 867 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
867 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vierde Buitenpepers 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vierde Buitenpepers 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.2%
CO₂-emissie
27.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2130 Inwoners
1190 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1016 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde De Buitenpepers
59% Koopwoningen
4.914 Inwoners per km²

Locatie van Vierde Buitenpepers 22

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Vierde Buitenpepers 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierde Buitenpepers 22?

De prijsindicatie voor Vierde Buitenpepers 22 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in De Buitenpepers is €352.000. Dat komt neer op circa €2.428 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierde Buitenpepers 22 zich tot de wijk De Buitenpepers?

Vierde Buitenpepers 22 is een woonhuis van 145 m² in de wijk De Buitenpepers. De buurt telt 1.016 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierde Buitenpepers 22?

Vierde Buitenpepers 22 is een woonhuis in De Buitenpepers, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vierde Buitenpepers 22 vergeleken met de buurt?

Vierde Buitenpepers 22 heeft 145 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 867 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In De Buitenpepers ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vierde Buitenpepers 22 en wat betekent dat?

Vierde Buitenpepers 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vierde Buitenpepers 22?

Vierde Buitenpepers 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Buitenpepers?

De wijk De Buitenpepers in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Buitenpepers?