Galerijflat Lelystadstraat 24 's-Hertogenbosch

Lelystadstraat 24, 5224 KW 's-Hertogenbosch

78 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Lelystadstraat 24 is een galerijflat in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
258 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lelystadstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lelystadstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
67.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
26.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.5%
CO₂-emissie
6.14 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

8395 Inwoners
3790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3725 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde De Kruiskamp
44% Koopwoningen
6.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lelystadstraat 24

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Lelystadstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Lelystadstraat 24?

De prijsindicatie voor Lelystadstraat 24 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kruiskamp is €291.000. Dat komt neer op circa €3.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lelystadstraat 24 zich tot de wijk De Kruiskamp?

Lelystadstraat 24 is een galerijflat van 78 m² in de wijk De Kruiskamp. De buurt telt 3.725 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lelystadstraat 24?

Lelystadstraat 24 is een galerijflat in De Kruiskamp, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lelystadstraat 24 vergeleken met de buurt?

Lelystadstraat 24 heeft 78 m² woonoppervlakte en 258 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Kruiskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lelystadstraat 24 en wat betekent dat?

Lelystadstraat 24 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lelystadstraat 24?

Lelystadstraat 24 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Kruiskamp?

De wijk De Kruiskamp in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kruiskamp?

Vanuit Lelystadstraat 24 in De Kruiskamp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.