Streetview Dammenlaan 12 's-Hertogenbosch

Dammenlaan 12, 5224 KV 's-Hertogenbosch

147 m² Bouwjaar 1972 Label C

Dammenlaan 12 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en een perceel van 679 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
679 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dammenlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dammenlaan 12

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

8395 Inwoners
3790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3725 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde De Kruiskamp
44% Koopwoningen
6.753 Inwoners per km²

Locatie van Dammenlaan 12

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Dammenlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Dammenlaan 12?

De prijsindicatie voor Dammenlaan 12 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kruiskamp is €291.000. Dat komt neer op circa €1.980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dammenlaan 12 zich tot de wijk De Kruiskamp?

Dammenlaan 12 is een woonhuis van 147 m² in de wijk De Kruiskamp. De buurt telt 3.725 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dammenlaan 12?

Dammenlaan 12 is een woonhuis in De Kruiskamp, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dammenlaan 12 vergeleken met de buurt?

Dammenlaan 12 heeft 147 m² woonoppervlakte. Het perceel is 679 m². In De Kruiskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dammenlaan 12 en wat betekent dat?

Dammenlaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Kruiskamp?

De wijk De Kruiskamp in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kruiskamp?

Vanuit Dammenlaan 12 in De Kruiskamp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Kruiskamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dammenlaan 12: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Kruiskamp?

Recreatie nabij De Kruiskamp: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Dammenlaan 12?